O nás
O nás Produkty Prodejny Blog Kariéra Kontakty
Úvod / O nás

O nás

V krásné krajině na soutoku Labe s Orlicí leží město Hradec Králové, které se po celá staletí těšilo přízni českých králů. Není tak divu, že se tu zrodila tradice čerstvých křupavých rohlíků, voňavých chlebů a dalších královských dobrot. A byla to právě zdejší věhlasná historie pekařství, která podnítila v roce 1966 i vznik naší pekárny.

Hradecká pekárna, tak jak ji dnes znáte, vznikla v roce 1994. Tehdy ji náš zakladatel, Josef Homoláč, odkoupil od státu a založil Hradeckou pekárnu s.r.o. Již celých 25 let jsme čistě rodinnou firmou. Nové technologie a postupy nám umožnili nejen rozšířit výrobu o mnoho nových lahodných produktů, ale i výrazně zlepšit kvalitu výrobků. Snažíme se být vždy o krok vpředu před konkurencí a využívat vždy pouze ty nejkvalitnější suroviny.

Přijďte ochutnat naše čerstvé pečivo na kterékoli z našich 31 poboček v Hradeckém a Pardubickém kraji nebo nás vyzkoušejte ve vašem nejbližším obchodě – najdete nás v Lídlu, Makru a u mnoha dalších prodejců po celé České republice!